Augšā
Kopā: €99.00

MAKITA elektroinstrumenti, skrūves un aksesuāri

Mēs, uzņēmums SPECS, piedāvājam plašu Makita elektroinstrumentu, skrūvju un aksesuāru klāstu ar būtiskām apjoma atlaidēm un lojalitātes programmu, lai nodrošinātu mūsu klientiem visizdevīgāko cenu. Piedāvājam trīs cenu līmeņus skrūvēm - individuālās gabala cenas, 10 gabalu iepakojuma cenu un 100 gabalu iepakojuma cenu.

Uzņēmuma mērķis ir veiksmīga sadarbība ar klientu - kvalitatīvi produkti, izdevīga cena un labs serviss.

Mūsu mērķis ir veicināt ilgtermiņa sadarbību ar klientiem, nodrošinot ne tikai augstas kvalitātes produktus, bet arī konkurētspējīgas cenas un izcilu apkalpošanu. Piedāvājam arī lojalitātes atlaides ilgtermiņa sadarbības partneriem un pastāvīgajiem klientiem, kā arī papildu akcijas un atlaižu programmas, lai nodrošinātu klientu apmierinātību un lojalitāti.

Uz vietas veikalā pieejamie MAKITA elektroinstrumenti, skrūves un aksesuāri tiek rūpīgi atlasīti tā, lai nosegtu dažādu jomu speciālistu ikdienas vajadzības.

Specializēts skrūvju un instrumentu veikals Specs

Populārākais veikalā

SORTIMENTS

AUTOMAZGĀTAVA

Jau vairākus gadus piedāvājam saviem klientiem arī automazgāšanas pakalpojumus. Klientiem ir iespēja izvēlēties automātiskās mazgāšanas programmas vai roku darbu, kā arī saņemt automašīnas salona sausās vai ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumus. Uzņēmumam ļoti rūp pakalpojuma kvalitāte, tāpēc tiek izmantoti viskvalitatīvākie kopšanas līdzekļi un tehnoloģijas.

Uzzināt vairāk

Esam atvērti sarunām

Ja Jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama kāda specifiska skrūve, ko nekur nevar atrast, droši sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim rast risinājumu!

SAZINĀTIES

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

 • Kādas preces piedāvā SPECS mazumtirdzniecības veikals?

  Mēs piedāvājam plašu preču klāstu - skrūves, stiprinājumus, furnitūru, rokas instrumentus un Makita elektroinstrumentus.

 • Kāds ir mūsu piedāvājums MAKITA elektroinstrumentu sortimentā?

  SPECS mazumtirdzniecības veikals ir leģendārās japāņu zīmola MAKITA oficiālais izplatītājs Latvijā. Mūsu veikalā atradīsiet visus iespējamos Makita elektroinstrumentus un aksesuārus. Ja arī kāds no instrumentiem nav uz vietas mūsu veikalā, varam to pasūtīt un piegādāt jebkurā vietā Latvijā.

  Kā zināms, MAKITA ir viens no pasaules vadošajiem elektroinstrumentu ražotājiem, kas specializējas augstas kvalitātes elektroinstrumentu un aprīkojuma ražošanā gan profesionāļiem, gan mājsaimniecībām. MAKITA elektroinstrumentu sortiments ir plašs un ietver dažādas kategorijas, piemēram, akumulatorus, elektroinstrumentus, dārza un meža aprīkojumu, pneimatisko aprīkojumu, kā arī dažādus aksesuārus un rezerves daļas. No akumulatoru darba rīkiem līdz cirkulārajiem zāģiem, lentzāģiem, grīdas slīpmašīnām, urbjmašīnām un citiem, MAKITA piedāvā daudzveidīgu un augstas veiktspējas instrumentu klāstu, kas spēj apmierināt dažādas profesionālās un amatieru vajadzības.

 • Kāda ir SPECS pieredze un zināšanas mazumtirdzniecībā?

  SPECS ir vairāk kā 20 gadus ilga pieredze un zināšanas mazumtirdzniecībā, kas ļauj attīstīt un uzlabot kopējo produktu kvalitāti katru dienu.

 • Kādu jomu speciālistiem ir noderīgi SPECS piedāvātie produkti?

  SPECS produkti ir noderīgi būvniecības, transporta, galdniecības, mežistrādes un citu nozaru pārstāvjiem, kā arī privātpersonām - lai paveiktu jebkuru darbu savā mājsaimniecībā.

 • Vai SPECS piedāvā konsultācijas klientiem?

  Jā, SPECS piedāvā konsultācijas klientiem par produktiem un to pielietošanu. Nepieciešamības gadījumā spējam konsultēt un ieteikt produktus katram klientam individuāli izvērtējot darba sarežģītību un prasības.

 • Kādi ir pieejamie maksājuma un piegādes veidi SPECS veikalā?

  SPECS veikalā pieejami dažādi maksājuma veidi, ieskaitot skaidru naudu, bankas maksājumus un arī piegādes iespējas, tostarp piegāde uzņēmumam un privātpersonām.

Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā