Augšā

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Elektroinstrumentu ražotājs MAKITA

Elektroinstrumentu ražotājs MAKITA

06. Nov, 2023 10:49

MAKITA– viens no visvairāk novērtētajiem elektroinstrumentu ražotājiem pasaulē. Japānā dibinātais ražotājs piedāvā tirgum bezvada un elektriskos instrumentus, turklāt Makita ražo arī instrumentu akumulatorus, dažādas detaļas un aksesuārus.
Zīmola ārkārtīgi plašais sortiments sastāv no vairāk nekā 2000 produktiem. Uzņēmums visā pasaulē ir nopelnījis ārkārtīgi augstu reputāciju gan profesionālu, gan individuālu patērētāju vidū mājas vajadzībām. Ideāla veiktspēja un kvalitāte – šīs īpašības ir saistītas ar sarkanbaltu „Makita“ logotipa marķētiem produktiem.
Esot viens no šīs nozares līderiem, Makita cenšas radīt harmonisku pasauli. Radot drošus un efektīvus instrumentus, uzņēmums rūpējas ne tikai par klientu apmierinātību, bet arī par dabu. Makita instrumenti ir izstrādāti tādā veidā, lai izmantotu pēc iespējas mazāk enerģijas, bet darbu paveiktu ātri un droši.
Papildu instrumentiem profesionāļiem un celtniecībai, Makita ražo arī instrumentus pagalma un dārza kopšanai. Makita sortimentā ir dažādi zāles pļāvēji, krūmgrieži un trimmeri, dzīvžogu šķēres, putekļu sūkšanas instrumenti.

D-72986 T.C.T. Zāģripa alumīnijam 210X2.4X30mm 5° T60 Makita Makita

Par uzņēmumu

Specializēts mazumtirdzniecības un interneta veikals SPECS. MAKITA elektroinstrumentu oficiālais izplatītājs Latvijā. Stiprinājumu un darba instrumentu tirdzniecība. Strādājam Jūsu ērtībām!

Kontakti
Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā