Augšā

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Pircējam kā Patērētājam ir tiesības atteikties no noslēgtā darījuma ar Pārdevēju 14 (četrpadsmit) dienu laikā no Preču piegādes (saņemšanas) datuma, izņemot MK noteikumos minētos gadījumus, neminot atteikuma iemeslus. Garantija neietekmē atteikuma tiesības, kādas likums nodrošina patērētājam attālinātās pirkšanas-pārdošanas (distances) līguma gadījumā.

6.4. Pircējs kā Patērētājs paziņo Pārdevējam par Darījuma atsaukšanu un iesniedz Pārdevējam atteikuma iesniegumu.

6.5. Patērētājs ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no iesnieguma Pārdevējam par savu lēmumu par Preces atgriešanu vai atkāpšanos no Darījuma iesniegšanas dienas, atgriež vai nodod Preces Pārdevējam veikalā Cēsīs, J. Poruka ielā 1, LV-4101. Termiņš tiek uzskatīts par ievērotu, ja Patērētājs Preces ir izsūtījis pirms 14 (četrpadsmit) dienu termiņa beigām.

6.6. Patērētājs, atceļot Darījumu, sedz tiešās Preču atgriešanas izmaksas saskaņā ar MK noteikumu 19. punktu.

6.7. Pircējs var iepazīties ar papildu informāciju par atteikuma tiesību īstenošanu Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapā: http://www.ptac.gov.lv.

Lai atgriestu pasūtītās preces, izprintējiet atteikuma tiesību veidlapu un aizpildītu nosūtiet to uz e-pastu specs@specs.lv vai arī aizpildiet zemāk esošo preču atgriešanas pieteikuma formu.

Preču atgriešanas pieteikuma forma

Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā