Augšā

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

ESSVE HDS sistēma terasēm ar slēptajām skrūvju galvām
04. Jūl, 2024 16:01

ESSVE HDS sistēma terasēm-efektīvs un unikāls risinājums terases stiprinājumiem.

Mājas celtniecība ir nozīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē.

Viena no omulīgākajām ģimenes laika pavadīšanas un atpūtas vietām mājās ir terase. Mūsdienās terases ir kļuvušas par populāru papildinājumu mājām un dārziem, radot ērtu un estētiski pievilcīgu telpu āra aktivitātēm un atpūtai. Vasarā terase neapšaubāmi ir vissvarīgākā mājas daļa.

Kā panākt, lai terase kalpo ilgi, ir skaista un draudzīga bērnu basajām pēdiņām?

Terase, kur skrūvju galvas ir slēptas, izskatīsies estētiski augstvērtīgi.

     Lai nodrošinātu terases drošību un ilgstošu kalpošanas laiku, būvniecībā ir jāizmanto augstas kvalitātes stiprinājumi un montāžas risinājumi.

ESSVE HDS sistēma terasēm piedāvā inovatīvu un efektīvu veidu, kā montēt terases dēļus, nodrošinot konstrukcijas izturību un drošību, kā arī gludu grīdas segumu.

 Terase, kas uzbūvēta ar HDS (Hidden Decking System) sistēmu, ir īpaši grezna un estētiska. Ar parastajām terases skrūvēm līdzvērtīgu rezultātu nevarēsiet sasniegt.

Kas ir Essve HDS sistēma terasēm?

Essve HDS sistēma terasēm ir patentēts stiprinājumu montāžas risinājums, kas speciāli izstrādāts terases konstrukcijām. Šī sistēma izmanto īpaši veidotas skrūves un to skrūvēšanas paņēmienu ar HDS montāžas stangām, lai skrūves būtu neredzamas. HDS sistēma ir piemērojama dažādiem materiāliem un konstrukcijām, ļaujot pielāgoties jebkura veida terasēm.

Tas, ka nav redzamas skrūvju galvas, nodrošina to, ka terases dēļos nerodas plaisas vai skabargas, ko citkārt izraisītu skrūvju ieskrūvēšana.

Daudzas ģimenes ar bērniem novērtē gludus terases dēļus bez skabargām, ko ļauj sasniegt ESSVE terases uzstādīšanas sistēma HDS.

 Tas  ir labs risinājums arī, domājot par terases slīpēšanu nākotnē, jo tās ļauj veikt dabai draudzīgu apkopi un nodrošina terasei ilgu kalpošanas laiku.

Izmantojot HDS risinājumu, skrūves tiek skrūvētas caur terases dēļu sāniem, nevis tieši no virspuses. Izturība ir līdzvērtīga ar to, ko iegūst, skrūvējot dēļus no virspuses.

 

Essve HDS sistēmas priekšrocības terasēm

Essve HDS sistēma terasēm piedāvā vairākas būtiskas priekšrocības:

 • Uzlabota drošība: HDS sistēma nodrošina spēcīgu un drošu savienojumu starp terases dēli un terases konstrukciju, samazinot risku, ka terase zaudē stiprību vai sabrūk.
 • Ātrāka montāža: HDS sistēma ļauj veikt terases stiprinājumu montāžu ātrāk nekā tradicionālās metodes, ietaupot laiku un līdzekļus, jo skrūvju vietas ir neredzamas, tāpēc nav nepieciešams skrūvēt precīzi taisnā līnijā. Galvenais, lai skrūve sasniedz terases konstrukciju.
 • Ilgāks kalpošanas laiks: Speciāli veidotie stiprinājumi nodrošina ilgāku terases kalpošanas laiku, kas saglabās savu stiprību un funkcionalitāti.
 • Elastība: Essve HDS sistēma ir piemērojama dažādiem terases materiāliem un konstrukcijām, ļaujot izmantot vienu sistēmu dažādiem projektiem.
 • Estētisks vizuālais rezultāts. Stiprinājumi tiek iestrādāti materiālā un nav redzami. Terases virsma ir skaista un gluda.
 • Terases dēļu slīpēšanas process ir būtiski atvieglots.

Piedāvājam aplūkot un iegādāties HDS montāžas stangas, uzgaļus un skrūves mūsu interneta vietnē www.specs.lv: https://specs.lv/?s=hds&post_type=product

HDS sistēmas  montāžas stangas komplektā ar speciālajiem uzgaļiem 2 gab TX15, artikuls: 701515.https://specs.lv/?s=701515&post_type=product

Papildus atsevišķi nopērkami uzgaļi TX15, artikuls: 701167. https://specs.lv/product/uzgalis-hds-stangam-tx15-1gab-701167-essve/

HDS sistēmas skrūves ir pieejamas divās dažādās nerūsējošā tērauda klasēs: A2 un A4.

A2 klases skrūves, artikuls: 701562 https://specs.lv/?s=701562&post_type=product,

10002242  

10003490.

A4 klases skrūves, artikuls: 701550,

701560,

10003491.

Izvēlieties pareizā materiāla skrūves

A2 klase

 • C4 korozijas klase.
 • Visi konstrukciju veidi.
 • Termiski apstrādātas koksnes terases dēļi.
 • Uzstādīšanai ūdenskrātuvju vai iesāļu ūdeņu tuvumā.

A4 klases skābes izturība

 • C5 korozijas klase.
 • Visi konstrukciju veidi.
 • Uzstādīšanai peldbaseinu, ostu tiltu, piekrastes un sālsūdens tuvumā.
 • Tropiski vai koroziju izraisoši koksnes veidi.
 • Īpaši agresīvai videi un materiāliem.

Noderīgi soļi terases uzstādīšanai ar HDS sistēmas palīdzību:

 1. Ielieciet dažas pudeles Jūsu mīļākā Piebalgas alus ledusskapī. Ielieciet, nevis izņemiet!
 2. Darbu veikšanai nepieciešamās lietas: urbjmašīna (ieteicams Makita 18V triecienskrūvgriezis DTD153, DTD154 vai DTD172), HDS stangas ar uzgaļiem(ESSVE 701515), HDS sistēmai atbilstošas skrūves.
 3. Uzstādiet HDS stangām starplikas tā, lai minimālā distance starp terases dēļiem būtu 5mm. Sagatavojiet triecienskrūvgriezi ar speciālo HDS uzgali.
 4. Novietojiet pirmo terases dēļi pareizā pozīcijā uz terases karkasa. Ja terase atrodas pie ēkas sienas, pirmo dēli skrūvējat no virspuses, jo stangas izmantot pie sienas nebūs iespējams.
 5. Katram nākamajam dēlim uzlieciet HDS stangas un cieši piebīdiet pie iepriekšējā. Ievietojiet pa skrūvei abās kronšteina pusēs esošajās uzstādīšanas atverēs.Skrūvēšanu sāciet ar ārējo skrūvi.
 6. Sekojiet, lai dēļu klājs veidojas paralēli karkasa malai, ja tas sākotnēji tā iecerēts. Ja veidojas neliela kļūda, izlīdziniet to uz atlikušo dēļu skaitu.
 7. Sānu nosedzošos dēļus varat stiprināt ar HDS skrūvēm, skrūvējot no virspuses. Būs OK.
 8. Dodieties uz ledusskapi!

Kāpēc izvēlēties HDS terases uzstādīšanas sistēmu ar slēptajām skrūvju galvām?

 • Komplektveida sistēma, kas sastāv no montāžas instrumenta , uzgaļa un terases skrūvēm.
 • Nav plaisu un skabargu rašanās riska.
 • Nerūsējošā tērauda skrūves ļauj slēpto uzstādīšanas risinājumu izmantot pat sarežģītos vides apstākļos.
 • Piemērots visu veidu koksnei.

ESSVE produktu klāstā esošā HDS ir kompakta terases uzstādīšanas sistēma, kas ietver montāžas instrumentu , terases skrūves un skrūvgrieža uzgali.  HDS stangas ir pieejamas dažādiem terases dēļu platumiem:

Artikuls 701501 85–110 mm

Artikuls 701515 110–150 mm.

 

 

Par uzņēmumu

SPECS, Makita oficiālais izplatītājs Latvijā, ir specializēts mazumtirdzniecības un interneta veikals, kurā tiek piedāvāti kvalitatīvi elektroinstrumenti no prestižā zīmola MAKITA. Mēs specializējamies stiprinājumu un darba instrumentu tirdzniecībā, piedāvājot plašu klāstu no visvairāk pieprasītajiem un uzticamākajiem ražotājiem.

Kontakti

Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā