Augšā

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Iepazīsimies ar MAKITA DMR300 – portatīvās darba radiostacijas jaunāko paaudzi!

Iepazīsimies ar MAKITA DMR300 – portatīvās darba radiostacijas jaunāko paaudzi!

22. Mar, 2023 13:08

Mūsdienās baudīt labu mūziku vai klausīties ziņas var ne tikai telpās vai automašīnā. Tehnoloģijas ir panākušas to, ka pat ārdarbos-būvējot māju, strādājot dārzā vai autoservisā, varam baudīt izcilu skaņu un uzticamu uztveri. Viens no šādiem brīnumiem ir MAKITA DMR300 – portatīvā darba radiostacija, kas ļauj mums baudīt mūziku un saņemt informāciju neatkarīgi no tā, kur atrodamies. Ar šo ierīci vairs nav jāuztraucas par sliktu laika apstākļu ietekmi vai raupju darba vidi. Tās izturīgā konstrukcija un augstās kvalitātes materiāli nodrošina ilgstošu darbību un efektivitāti.

MAKITA DMR300 ir īpaši veidota, ņemot vērā darba vides prasības. Tā ir izturīga un viegli pārnēsājama. Tās gumijotie rokturi nodrošina drošu un ērtu pārnēsāšanu. Korpusam ir uzlabota aizsardzība pret putekļiem un ūdeni.

MAKITA DMR300 priekšrocības:

  • Tam ir Akumulatora uzlādes funkcija – iespēja uzlādēt 18V LXT un 12V Max CXT akumulatorus, ja tas tiek darbināts ar maiņstrāvas adapteri. Augsta skaņas kvalitāte joprojām ir dzirdama uzlādes procesā.
  • Uzlādes statusa indikācija – LCD ekrāns norāda akumulatora uzlādes stāvokli. Tiek norādīts: gaidstāve, akumulators pašlaik tiek uzlādēts, akumulators ir uzlādēts 80% apmērā un pilnībā uzlādēts. Lādētājs nepieciešamas 100 minūtes, lai pilnībā uzlādētu 6,0 Ah akumulatoru.
  • AUX-IN-papildu ports, kas atrodas korpusa priekšpusē audio atskaņošanai tieši no ārējas ierīces.
  • USB porti – mobilo ierīču uzlādei ir uzstādīti divi USB uzlādes porti. Viens atrodas korpusa priekšpusē un otrs akumulatora iekšpusē.
  • Bluetooth – atskaņo audio bezvadu režīmā no saderīgas Bluetooth ierīces. Iespējams izveidot savienojumu ar elektroniskajām portatīvajām ierīcēm, kas atrodas 33 metru attālumā.
  • Pudeļu atvērējs – ērti atrodas radio aizmugurē.
  • Darbojas ar litija jonu akumulatoriem vai no maiņstrāvas barošanas avota – savietojams ar LXT 18V, CXT 12V Max akumulatoriem.
  • Komplektā AC strāvas adapteris.

DMR300 ir lieliski piemērots lietošanai dažādās darba vidēs, brīvdabas pasākumos vai mājās ar aktīviem bērniem!

Par uzņēmumu

Specializēts mazumtirdzniecības un interneta veikals SPECS. MAKITA elektroinstrumentu oficiālais izplatītājs Latvijā. Stiprinājumu un darba instrumentu tirdzniecība. Strādājam Jūsu ērtībām!

Kontakti
Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā