Augšā

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Ilgi gaidītais jaunums – atzarošanas zāģis DUC101!
22. Aug, 2023 14:52

DUC101 zāģis ir MAKITA jaunums, uz kuru šī gada pavasarī pat izveidojās pasūtītāju rinda. Jaunais produkts ir neliels, tikai 1,1 kg smags atzarošanas zāģis dārza kopšanai. Tam ir inovatīva un ērta ķēdes maiņa un spriegojuma regulēšana. Kustīgais aizsargs nosedz sliedes augšējo daļu un pakāpeniski atveras plašāk, zāģim zāģējot dziļāk.

Šis zāģis ir ļoti kompakts, tāpēc viegli pārvadājams. Lieliski noderēs medniekiem, makšķerniekiem, aktīvās atpūtas cienītājiem, dārzkopjiem un saimniecisko darbu veicējiem.

DUC101Z ir versija bez akumulatora.

DUC101SF ir zāģis komplektā ar lādētāju un 3Ah akumulatoru. Šāds komplekts noder, ja akumulatora iznstruments tiek iegādāts pirmo reizi. Makita akumulatori un lādētāji der visiem citiem 18V instrumentiem, kuri ražotājam ir ļoti plašā piedāvājumā.

Zāģi darbībā var noskatīties video:

Par uzņēmumu

SPECS, Makita oficiālais izplatītājs Latvijā, ir specializēts mazumtirdzniecības un interneta veikals, kurā tiek piedāvāti kvalitatīvi elektroinstrumenti no prestižā zīmola MAKITA. Mēs specializējamies stiprinājumu un darba instrumentu tirdzniecībā, piedāvājot plašu klāstu no visvairāk pieprasītajiem un uzticamākajiem ražotājiem.

Kontakti

Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā