Augšā

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

MAKITA akumulatora instrumenti-lieliska izvēle

MAKITA akumulatora instrumenti-lieliska izvēle

31. Okt, 2022 14:45

Kāpēc MAKITA akumulatora instrumentu iegāde un lietošana ir lieliska izvēle?

Tehnoloģijas strauji attīstās. Pateicoties tam, darba instrumentu jomā ir jūtamas pārmaiņas. Strauji aug pieprasījums pēc bezvadu instrumentiem, kas tiek darbināti ar akumulatoru. Tiem ir vairākas priekšrocības:

Ērtības.

Makita instrumentiem ir ievērots princips- ar vienu MAKITA 18V akumulatoru jūs varat veikt vairāk nekā 200 dažādu darbu! iegādājoties vienu MAKITA instrumentu ar litija jonu akumulatoru un lādētāju, šo akumulatoru varēs lietot arī citiem dārza, celtniecības vai metālapstrādes instrumentiem. Šī ir svarīga priekšrocība ekonomējot savus līdzekļus un saudzējot dabas resursus.

Plašākais akumulatora instrumentu klāsts pasaulē.

Iegādājoties MAKITA 18V akumulatoru un lādētāju, rodas privilēģija izmantot pasaulē plašāko akumulatora instrumentu klāstu.Turpmāk varat iegādāties intrumentus, kas komplektēti bez akumulatora un lādētāja. Šādas komplektācijas instrumentu kods beidzas ar burtu Z. To iegāde ir ievērojami ekonomiski izdevīgāka.

Viegli lietot.

Nav vajadzīgs papildu laiks, lai sāktu strādāt. Nav jāmeklē rozete un pagarinātājs. Vienkārši ieliec bateriju un ieslēdz!

Taupa enerģiju.

ADT- automāriskā griezes momenta tehnoloģija. Izvēloties ierīci ar ADT, motora apgriezieni mainās atkarībā no nepieciešamās slodzes: biezākai zālei tie ir lielāki, plānākai- mazāki. Tādā veidā tiek taupīta enerģija.

Drošība.

AFT- tehnoloģija drošībai un instrumenta saudzīgai lietošanai. Tā automātiski izslēdz dzinēju, piemēram, zāģa ķēdes griešanu, ja asmenis neparedzēti atduras pret koku vai iestrēgst. Šī tehnoloģija neparedzētu apstākļu gadījumā pasargā lietotāju no traumām un ierīces bojājumiem. Strādājot ar akumulatora ierīci, pa kājām nepinas vadi un uzlabojas darba ergonomika un drošība. Nedraud bīstamība aizķert vai pārgriezt vadu, gūt strāvas traumas.

Zems trokšņa līmenis.

Strādājot dārzā, bezvada rīki ir jūtami klusāki nekā benzīnmotora ierīces. Piemēram, viens ar benzīnu darbināms zāles trimmeris rada tādu troksni kā 20 ar akumulatoru darbināmi zāles trimmeri.

Ekonomija

Lētākas izmaksas un laika ietaupījums. Nav nepieciešama degviela, eļla, kabelis un to iegāde un transportēšana un glabāšana. Vienā mirklī ielieciet akumulatoru un sāciet darbu.

Brīvs no sasaistes.

MAKITA akumulatora instrumentu lietošana atbrīvo darba veicēju no piesaistes konkrētai vietai-vada garumam, elektrības rozetei. Ne vienmēr objektā ir ērta piekļuve strāvas padevei, piemēram, uz jumta, dārzā, pie dzīvžoga.

Ātra uzlāde

Visas MAKITA 18V baterijas darbojas ar īpašu LXT tehnoloģiju ( Li-ion extreme technology). Ar ātrās uzlādes lādētāju akumulatoru uzlāde ilgst tikai 15-55 minūtes atkarībā no akumulatora ietilpības. Nepārtrauktu ierīces darbu visbiežāk panāk, izmantojot akumulatora komplektu. Laikā, kad viens akumulators iesaistīts darbos, otrs paspēj uzlādēties.

Apkope.

Apkope šīm ierīcēm ir tīra un viegla, ar 0 emisiju, jo tiem nav iekšdedzes dzinēja, kas ģenerē izplūdes gāzes. Akumulatora elektroinstrumentus var lietot un glabāt pat nevēdināmās telpās.

Atšķirībā no iekšdedzes dzinēja instrumentiem, nav jāveic ne dzinēja eļlas maiņa, ne sveču pārbaude un maiņa, ne gaisa filtra maiņa, nav jārūpējas, lai degvielas un eļļas maisījums nezaudētu savas īpašības instrumenta dīkstāves laikā.

Pēc ziemas dīkstāves akumulatora instrumenta dzinējs ir gatavs darbam uzreiz. Nav jāveic nekādi priekšdarbi, piemēram, vecās degvielas izliešana divtaktu motoram).

Prieks.

‘Tiešām ir prieks strādāt ar MAKITA kvalitatīvajiem, ērtajiem, vieglajiem un klusajiem akumulatora instrumentiem!

Par uzņēmumu

Specializēts mazumtirdzniecības un interneta veikals SPECS. MAKITA elektroinstrumentu oficiālais izplatītājs Latvijā. Stiprinājumu un darba instrumentu tirdzniecība. Strādājam Jūsu ērtībām!

Kontakti
Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā