Augšā

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Makita jaunās noliktavas atklāšana Tallinā

Makita jaunās noliktavas atklāšana Tallinā

26. Sep, 2023 12:45

Šā gada 14. septembrī mēs, veikala SPECS pārstāvji,  kā firmas Makita oficiālie izplatītāji tikām uzaicināti uz jauno noliktavas un loģistikas centra atklāšanu Tallinā. Noliktavu ēku atklāja korporācijas Eiropas nodaļu vadītāji.

Apskate sākas ēkas tehniskajā daļā. Vairāk nekā 50 plauktu rindas ar kastēm nodrošina Makita elektroinstrumentu apkopi un apgādi ar rezerves daļām.

Tālāk dodamies cauri robotizētai instrumentu noliktavai ar neskaitāmām palešu vietām 10m augstumā.

Makita noteikti ir pieskaitāma pie modernām un mūsdienīgām kompānijām. Uz jumta ir saules paneļu sistēma ar max jaudu 1 megavats.

Tālāk nonākam ekspozīcijas zālē. Tur vērojams ļoti plašs, bagātīgs un pārskatāms Makita produktu izvietojums.

Ar produktiem var iepazīties un konsultēties ar zinošiem speciālistiem, kas šeit ieradušies no visas Baltijas. Šis demo centrs vienlaicīgi būs arī mācību centrs jaunajiem igauņu profesionāliem. Arī izplatītājiem, kā mēs, šeit tiks rīkotas mācības.

Kopējā noliktavas platība ir 24 tūkstoši kvadrātmetru. Investīciju apjoms pārsniedz 5 miljonus.

Kopš 2006. gada, kad Makita atvēra savu filiāli Baltijas valstīs, tepat Tallinā, ir notikusi nemitīga izaugsme. Jaunās noliktavas mērķis ir apvienot pašreizējās daudzās noliktavas vienā, lai ātrāk varētu izpildīt preču pasūtījumus vai instrumentu remontus, piegādes uz 3 Baltijas valstīm un Skandināviju. Tas izskaidro noliktavas lokāciju- Tallina.

Makita: efektīvs instruments, efektīvs cilvēks. Efektīvs cilvēks-veiksmīgs cilvēks. Veiksmīgs cilvēks-laimīgs cilvēks!

https://www.tiktok.com/@specslv/video/7281636315077152032

Par uzņēmumu

Specializēts mazumtirdzniecības un interneta veikals SPECS. MAKITA elektroinstrumentu oficiālais izplatītājs Latvijā. Stiprinājumu un darba instrumentu tirdzniecība. Strādājam Jūsu ērtībām!

Kontakti
Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā