Augšā

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

14. Jūn, 2024 17:04

”Knipex” ir Vācijas uzņēmums, kas koncentrējas tikai uz vienu produktu grupu – knaiblēm. Tieši tāpēc visā pasaulē Knipex knaibles ir zināmas kā augstas kvalitātes un izcilas veiktspējas rokas instrumenti, kam ir daudz priekšrocību:

*KVALITĀTE

*EFEKTIVITĀTE

*ERGONOMIJA

*ILGMŪŽĪBA

*ESTĒTIKA

Knipex piedāvā plašu visa veida knaibļu piedāvājumu, tāpēc Jūs viegli varat atrast tieši tās, kuras Jums nepieciešamas.

Knipex vēsture īsumā

1882.g. Karls Gustavs Pučs (Carl Gustav Putsch) savas dzīvojamās mājas pagrabā Kronenbergā kopā ar trim asistentiem atklāja mazu kaltuvi, kurā mehāniski sāka ražot knaibles.

1942.g. Karls Pučs (Carl Putsch), Gustava dēls, oficiāli reģistrē KNIPEX zīmolu.

1973.g. tirgū tiek laistas jaunas ūdenssūkņu knaibles “Alligator”.

1984.g. Knipex izstrādā “Cobra” knaibles.

1991.g. Knipex uzņēmumu grupai pievienojas “Rennsteig – Werkzeuge”.

1994.g. tiek ieviests jauninājums – “Pliers Wrench”.

Uzņēmums nemitīgi aug un attīstās, paplašinot biznesu visā pasaulē. Tam ir daudz starptautisku apbalvojumu, tādēļ Knipex veiksmes stāsts joprojām turpinās…

 

KNAIBĻU VEIDI

 

“Knipex Alligator” knaibles – ūdenssūkņa knaibles ar pašnoslēdzošiem žokļiem, kas ļauj viegli strādāt ar caurulēm un uzgriežņiem.

 

 

“Knipex Cobra” – šīs augstsprieguma ūdenssūkņu knaibles ar ātru knaibļu regulēšanu (tam nepieciešama tikai vienas pogas nospiešana) ir pasaulē vispopulārākā Knipex prece. Šo instrumentu ļoti atzinīgi novērtē dažādu nozaru profesionāļi.

 

”Knipex Cobolt” kompaktajām skrūvju knaiblēm ir gudrs sviras darbības mehānisms, kas palielina lietotāja rokas spēku pat līdz 20 reizēm.

 

“Knipex Pliers Wrench” – tas ir knaibļu un uzgriežņatslēgas savienojums. Šim instrumentam ir gludas paralēlās knaibles, kas var maigi saturēt un pagriezt dažādas gludas virsmas.

 

Knipex Raptor” knaibles –  tas ir universāls stiprināšanas instruments, kas īpaši radīts darbam ar skrūvju galviņām ar noapaļotām malām. Tas palīdz daudzās situācijās, kad standarta uzgriežņu atslēga pārslīd pāri bojātajai galviņai.

Sev piemēroto KNIPEX knaibļu izvēlē konsultējies ar mums

Aicinām iepazīties ar KNIPEX piedāvājumu gan uz vietas veikalā, gan interneta veikalā, kur atradīsiet sev vislabāko Jums nepieciešamo darbarīku!

Par uzņēmumu

SPECS, Makita oficiālais izplatītājs Latvijā, ir specializēts mazumtirdzniecības un interneta veikals, kurā tiek piedāvāti kvalitatīvi elektroinstrumenti no prestižā zīmola MAKITA. Mēs specializējamies stiprinājumu un darba instrumentu tirdzniecībā, piedāvājot plašu klāstu no visvairāk pieprasītajiem un uzticamākajiem ražotājiem.

Kontakti

Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā