Augšā
Cēsis, J. Poruka iela 1, LV-4101
Veikals Specs – Makita pārstāvis

Veikals Specs – Makita pārstāvis

04. Jun, 2020 15:02

Jums nepieciešami profesionāli elektroinstrumenti, Makita instrumenti? Veikalam “SPECS” ir ko piedāvāt! Tirgojam ne tikai skrūves un furnitūru, bet arī Makita, Dewalt produktus.

Veikals “SPECS” ir specializēts skrūvju, stiprinājumu un furnitūras veikals, kā arī Latvijā un pasaulē pazīstamu celtniecības instrumentu tirgotājs. Mūsu klientiem tiek piedāvāts plašs “Makita” firmas instrumentu un piederumu sortiments.

Par firmu “Makita”:

Uzņēmums uzsāka savu darbību pirms 100 gadiem kā motoru piegādātājs. Japāņu “Makita Corporation” tika dibināta 1915. gadā – toreiz uzņēmums specializējās apgaismes armatūras, elektromotoru un transformatoru pārdošanas un remonta jomā. Šodien Makita ir globāls zīmols ar vairāk nekā 40 filiālēm visā pasaulē, un inovatīvs pionieris, kas ražo augstvērtīgus produktus 10 rūpnīcās dažādās pasaules daļās.

Makita produktu popularitāte, lieliskā kvalitāte un ilgmūžība sakņojas uzņēmuma spēcīgajā produktu attīstībā, kuras centrā ir inovāciju un jaunu tehnoloģiju radīšana, kā arī augstie kvalitātes standarti. Tas padarījis Makitu par augsta noieta iekārtu piegādātāju tiem profesionāļiem, kas strādā sarežģītos apstākļos, kā arī cilvēkiem, kas izvēlas veikt nepieciešamos darbus ar kvalitatīviem, drošiem, ērti lietojamiem un izturīgiem elektroinstrumentiem.

Makita produkcija oficiāli tiek tirgota Latvijā vairāk nekā 15 gadus. Kopš 2001. gada Makita OY ir oficiālais Makita produkcijas pārstāvis Baltijā un Skandināvijas valstīs. 2006. gadā tika izveidota Makita Oy Igaunijas filiāle, kura nodrošina Makita produkcijas tirdzniecību un servisu Baltijas valstīs. Līdz ar darbības paplašināšanos un veiksmīgu darbību Latvijas instrumentu tirgū, no 2015. gada Rīgā strādā Latvijas centrālais Makita servisa centrs.

Šodien Makita produkcija Latvijas tirgum tiek piegādāta no Makita rūpnīcu noliktavas Igaunijā, kur tā nonāk tieši no Japānas, Vācijas, Lielbritānijas, Rumānijas, ASV, Ķīnas un Taizemes rūpnīcām. Veikals “SPECS” palīdz nodrošināt instrumentu pieejamību un veiksmīgu sadarbību ar Makita instrumentu lietotājiem, piedāvājot bezmaksas konsultācijas instrumentu iegādē un
piemeklējot klientam nepieciešamo instrumentu vēlamā darba veikšanai, kā arī nodrošina ātru servisu un bezmaksas defektācijas noteikšanu Makitas instrumentiem.

Esat laipni gaidīti mūsu veikalā Vidzemē: Jāņa Poruka ielā 1, Cēsīs, kur varēsiet iepazīties ar Makita instrumentu un aksesuāru klāstu. Veikala piedāvājumu ir iespējams apskatīt arī mājas lapā www.specs.lv. Ir iespējams pasūtīt Makita instrumentu vai aksesuāru, ja to neatradīsiet pie mums uz vietas.

Informācija aizgūta no: www.makita.lv

Par uzņēmumu

SIA "Nola-L" specializētais veikals "SPECS" veiksmīgi darbojas jau kopš 1999. gada un ir viens no vadošajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem savā nozarē.

Kontakti
Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
Adrese
Cēsis, J. Poruka iela 1, LV-4101
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Grāmatvedība: gramatvediba@specs.lv