Augšā

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Veikals Specs – Makita pārstāvis
04. Jūn, 2020 15:02

Jums nepieciešami profesionāli elektroinstrumenti, Makita instrumenti? Veikalam “SPECS” ir ko piedāvāt! Tirgojam ne tikai skrūves, stiprinājumus un furnitūru, bet arī Makita produktus.

Veikals “SPECS” ir specializēts skrūvju, stiprinājumu un furnitūras veikals, kā arī Latvijā un pasaulē pazīstamu celtniecības instrumentu tirgotājs. Mūsu klientiem tiek piedāvāts plašs “Makita” firmas instrumentu un piederumu sortiments.

Kāpēc MAKITA? 23 gadus ilgā pieredze darbā ar celtniekiem, galdniekiem, automehāniķiem un citiem praktisku darbu veicējiem palīdzējusi mums veikt visprecīzāko izvēli elektroinstrumentu piedāvājumā.

* izcila instrumentu kvalitāte un ilgmūžība

* liels ieguldījums inovācijās

* lieliska ergonomija-instrumenti ir viegli un ērti lietojami

* ļoti plašs instrumentu spektrs, izvēles iespējas

* servisa atbalsts

*bezmaksas defektācija jebkuram MAKITA instrumentam

Par firmu “Makita”:

Uzņēmums uzsāka savu darbību pirms 100 gadiem kā motoru piegādātājs. Japāņu “Makita Corporation” tika dibināta 1915. gadā – toreiz uzņēmums specializējās apgaismes armatūras, elektromotoru un transformatoru pārdošanas un remonta jomā. Šodien Makita ir globāls zīmols ar vairāk nekā 40 filiālēm visā pasaulē, un inovatīvs pionieris, kas ražo augstvērtīgus produktus 10 rūpnīcās dažādās pasaules daļās.

Makita produktu popularitāte, lieliskā kvalitāte un ilgmūžība sakņojas uzņēmuma spēcīgajā produktu attīstībā, kuras centrā ir inovāciju un jaunu tehnoloģiju radīšana, kā arī augstie kvalitātes standarti. Tas padarījis Makitu par augsta noieta iekārtu piegādātāju tiem profesionāļiem, kas strādā sarežģītos apstākļos, kā arī cilvēkiem, kas izvēlas veikt nepieciešamos darbus ar kvalitatīviem, drošiem, ērti lietojamiem un izturīgiem elektroinstrumentiem.

Makita produkcija oficiāli tiek tirgota Latvijā vairāk nekā 15 gadus. Kopš 2001. gada Makita OY ir oficiālais Makita produkcijas pārstāvis Baltijā un Skandināvijas valstīs. 2006. gadā tika izveidota Makita Oy Igaunijas filiāle, kura nodrošina Makita produkcijas tirdzniecību un servisu Baltijas valstīs. Līdz ar darbības paplašināšanos un veiksmīgu darbību Latvijas instrumentu tirgū, no 2015. gada Rīgā strādā Latvijas centrālais Makita servisa centrs.

Šodien Makita produkcija Latvijas tirgum tiek piegādāta no Makita rūpnīcu noliktavas Igaunijā, kur tā nonāk tieši no Japānas, Vācijas, Lielbritānijas, Rumānijas, ASV, Ķīnas un Taizemes rūpnīcām. Veikals “SPECS” palīdz nodrošināt instrumentu pieejamību un veiksmīgu sadarbību ar Makita instrumentu lietotājiem, piedāvājot bezmaksas konsultācijas instrumentu iegādē un
piemeklējot klientam nepieciešamo instrumentu vēlamā darba veikšanai, kā arī nodrošina ātru servisu un bezmaksas defektācijas noteikšanu Makitas instrumentiem.

Esat laipni gaidīti mūsu veikalā Vidzemē: Jāņa Poruka ielā 1, Cēsīs, kur varēsiet iepazīties ar Makita instrumentu un aksesuāru klāstu. Veikala piedāvājumu ir iespējams apskatīt arī mājas lapā www.specs.lv. Ir iespējams pasūtīt jebkuru Makita instrumentu vai aksesuāru, izmantojot MAKITA firmas katalogu.

Informācija aizgūta no: www.makita.lv

Par uzņēmumu

SPECS, Makita oficiālais izplatītājs Latvijā, ir specializēts mazumtirdzniecības un interneta veikals, kurā tiek piedāvāti kvalitatīvi elektroinstrumenti no prestižā zīmola MAKITA. Mēs specializējamies stiprinājumu un darba instrumentu tirdzniecībā, piedāvājot plašu klāstu no visvairāk pieprasītajiem un uzticamākajiem ražotājiem.

Kontakti

Tālrunis
Veikals: +371 26 550 244
Automazgātava: +371 27 778 850
E-pasts
Vispārīgi jautājumi: info@specs.lv
Pasūtījumi internetā: specs@specs.lv

Meklējiet veikalā